Αρχική > Ψηφοδέλτια > Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων

Ψηφοδέλτιο Χαλκίδας

Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδέων

(μέχρι 3 σταυρούς  προτίμησης)

ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του Βελισσάριου

ΑΦΕΝΤΑΚΗ - ΧΑΛΕΠΑ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

ΒΑΛΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΒΑΡΒΑΡΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του Δημητρίου

ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αυγερινού

ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΖΑΖΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου

ΖΛΑΚΩΝΗ – ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Ηρακλή

ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταματίου

ΚΑΘΑΡΟΣΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Νικολάου

ΚΑΛΑΧΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του Ιωάννη

ΚΑΛΥΒΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευστρατίου

ΚΑΡΚΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του Θεοδώρου

ΚΑΡΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αλέξανδρου

ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αντωνίου

ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - ΚΑΛΑΜΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ευαγγέλου

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου

ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

ΜΠΙΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Φωτίου

ΜΠΙΛΙΑ - ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του Αθανασίου

ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

ΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου

ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου

ΠΛΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου

ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΖΗΣΗΣ του Παναγιώτη

ΤΟΥΧΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ - ΤΣΑΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του Σταύρου

ΤΣΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

ΦΑΦΟΥΤΗ - ΠΑΛΔΕΜΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

ΧΑΛΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδων

ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

ΨΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Λοιπών Εκλογικών Περιφερειών

(μέχρι 1 σταυρό προτίμησης)

ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη (Εκλογική περιφέρεια Ν.Αρτάκης)

ΒΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Βασιλείου (Εκλογική περιφέρεια Ν.Αρτάκης)

ΒΕΡΟΝΙΚΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΒΟΥΡΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη (Εκλογική περιφέρεια Ανθηδώνας)

ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου (Εκλογική περιφέρεια Ν.Αρτάκης)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Φωτίου (Εκλογική περιφέρεια Ανθηδώνας)

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Παναγιώτη (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΓΙΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλέξανδρου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΓΟΥΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αθανασίου (Εκλογική περιφέρεια Ν.Αρτάκης)

ΚΑΛΠΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Παναγιώτη (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΚΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΚΟΡΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κλέαρχου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΚΟΥΚΟΥΖΑ - ΚΟΝΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Φωτίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΚΟΥΡΕΜΕΝΤΖΑ - ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταμούλη (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΜΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΜΑΡΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδων (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΜΙΤΖΙΦΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του Αλέξανδρου (Εκλογική περιφέρεια Ν.Αρτάκης)

ΜΠΑΚΛΑΓΕΜΕΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Παναγιώτη (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΣΑΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λεωνίδα (Εκλογική περιφέρεια Ανθηδώνας)

ΣΕΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χαράλαμπου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΤΣΑΛΔΙΡΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Αχιλλέα (Εκλογική περιφέρεια Ν.Αρτάκης)

ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

 

Υποψήφιοι Δημοτικής  Κοινότητας Χαλκιδέων

(μέχρι 2 σταυροί προτίμησης)

ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοχάρη

ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Νικολάου

ΚΑΡΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

ΚΑΡΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου

ΚΟΝΚΟΡΔΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη

ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ξενοφών

ΝΤΟΥΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

ΞΕΦΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σωτηρίου

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ιωάννη

ΣΟΥΡΗ - ΜΑΝΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του Ιωάννη

ΤΑΝΙΣΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Μιχαήλ

ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

ΧΑΛΙΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του Ιωάννη

 


 
 

top