Αρχική > Ψηφοδέλτια > Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αρτάκης

Ψηφοδέλτιο Νέας Αρτάκης

Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αρτάκης

(μέχρι 3 σταυρούς  προτίμησης)

ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

ΒΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Βασιλείου

ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

ΓΟΥΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αθανασίου

ΜΙΤΖΙΦΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του Αλέξανδρου

ΤΣΑΛΔΙΡΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Αχιλλέα

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Λοιπών Εκλογικών Περιφερειών

(μέχρι 1 σταυρό προτίμησης)

ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του Βελισσάριου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΑΦΕΝΤΑΚΗ - ΧΑΛΕΠΑ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΒΑΛΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΒΑΡΒΑΡΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του Δημητρίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΒΕΡΟΝΙΚΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΒΟΥΡΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη (Εκλογική περιφέρεια Ανθηδώνας)

ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αυγερινού (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Φωτίου (Εκλογική περιφέρεια Ανθηδώνας)

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Παναγιώτη (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΓΙΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλέξανδρου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΖΑΖΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΖΛΑΚΩΝΗ – ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Ηρακλή (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΚΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταματίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΚΑΘΑΡΟΣΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Νικολάου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΚΑΛΑΧΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του Ιωάννη (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΚΑΛΠΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Παναγιώτη (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΚΑΛΥΒΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευστρατίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΚΑΡΚΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του Θεοδώρου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΚΑΡΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αλέξανδρου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αντωνίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΚΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΚΟΡΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κλέαρχου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΚΟΥΚΟΥΖΑ - ΚΟΝΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Φωτίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΚΟΥΡΕΜΕΝΤΖΑ - ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - ΚΑΛΑΜΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ευαγγέλου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταμούλη (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΜΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΜΑΡΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδων (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΜΠΑΚΛΑΓΕΜΕΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Παναγιώτη (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΜΠΙΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Φωτίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΜΠΙΛΙΑ - ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του Αθανασίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (Εκλογική περιφέρεια Αυλίδας)

ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΠΛΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΣΑΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λεωνίδα (Εκλογική περιφέρεια Ανθηδώνας)

ΣΕΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΖΗΣΗΣ του Παναγιώτη (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΤΟΥΧΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χαράλαμπου (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ - ΤΣΑΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του Σταύρου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΤΣΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΦΑΦΟΥΤΗ - ΠΑΛΔΕΜΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΧΑΛΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ (Εκλογική περιφέρεια Ληλαντίου)

ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδων (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

ΨΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου (Εκλογική περιφέρεια Χαλκίδας)

  

Υποψήφιοι Δημοτικής  Κοινότητας Νέας Αρτάκης

(μέχρι 2 σταυροί προτίμησης)

ΚΑΡΚΑΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του Νικολάου

ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Χρήστου

ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Ευαγγέλου

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΔΑΒΙΔ του Σπυρίδων

ΜΑΤΖΑΝΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του Νικολάου

ΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

 

 

 
 

top